امار دانلود اپلیکیشن های IOS & Android

برنامه آنالیز و تحلیل اپلیکیشن ها به نام App Annie، گزارش خود برای سه ماهه سوم سال را منتشر کرده است. با توجه به گزارش ارائه شده، بیش از ۲۶ میلیارد اپلیکیشن برای پلت فرم های iOS و اندروید در سه ماهه سوم سال جاری میلادی دانلود شده است که این تعداد جدا از بروزرسانی و نصب مجدد اپلیکیشن ها می باشد. این تعداد از دانلود اپلیکیشن، به میزان ۸ درصد از تاریخ مشابه سال گذشته بیشتر است.

کاربران، نزدیک به ۳۲۵ میلیارد ساعت را صرف استفاده از اپلیکیشن های اندرویدی کرده اند که طبق گزارش App Annie این زمان، ۴۰ درصد بیشتر از سال گذشته می باشد. این افزایش به دلیل راه اندازی شبکه اینترنتی گسترده از سال ۲۰۱۶ در کشورهای هند و ویتنام و اندونزی می باشد که رشدشان در این زمینه دو رقمی شده است.

تعداد دانلود اپلیکیشن کاربران iOS نیز نسبت به سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است. بازار اصلی اپلیکیشن های iOS کشورهای چین، آمریکا و عربستان سعودی می باشد.

پرداخت هزینه برای اپلیکیشن ها نیز رشد داشته است به طوری که کاربران، ۱۷ میلیارد دلار برای آن ها پرداخت کرده اند که از این میزان، ۱۱ میلیارد دلار مربوط به خرید اپلیکیشن از اپ استور بوده است. App Annie پیش بینی می کند تا سال ۲۰۲۱ این مقدار به ۱۰۰ میلیارد دلار برسد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

1 دیدگاه

افزودن یک دیدگاه