طراحی راد یک آژانس دیجیتالی می باشد.

بهترین خدمات دیجیتال مارکتنیگ

ما در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی وب و دیجیتال مارکتینگ تخصص داریم. ما عاشق تفکر استراتژیک و تولید محصول نهایی با کیفیت هستیم. اگر مایلید بدانید خدمات ما چگونه می تواند باعث دستیابی کسب و کار شما به اهداف تجاریتان بشود با ما تماس بگیرید.

طراحی وب با متد روز

با گسترش اینترنت در جهان تمام شرکت ها به فکر گسترش کسب و کار خود در اینترنت و جوامع مجازی افتاده اند.حال بحثی که پیش می آید این است که این شرکت ها چگونه سایتی داشته باشند که مناسب فضای مجازی و متد های روز دنیا باشد؟

ایجاد صفحات و زیر منو های بی نهایت

لود شدن سریع صفحات.

دروازه پرداخت ایران روی شبکه شتاب, بازار بین المللی

۴-بخش مقالات و بلاگ.

راه اندازی قسمت فروش اینترنتی و فروشگاه اینترنتی در سایت.

قالب ریسپانسیو و واکنشگرا.سوالی دارید؟! فرم مشاوره را پر کنید.

فرم مشاوره

مزایا داشتن یک وب سایت

داشتن یک سایت حرفه ای و خوب همانند یک شعبه ی بین المللی می ماند برای معرفی کردن کالا ها و خدمات شما به دیگران .دسترسی بسیار آسان برای کاربران در هر نقطه از جهان که باشند فقط با داشتن آدرس وب سایت شما و داشتن اینترنت.

یک وب سایت با طراحی اصولی و کارایی خوب برایتان می تواند هم کار منشی ، هم فروشنده و بازاریاب وغیره را انجام دهد و کار ها را با هزینه ای کمتر برای شما انجام دهند. وب سایت مثل دفتر کار تان می ماند و شما را قادر می سازد که پاسخگوی تمام مشتریان خود باشید ان هم بدون محدودیتی در زمانی و مکانی

اگر برای به نمایش گذاشتن تمامی کالا ها و محصولات خود ، فضای فیزیکی در شرکت تان ندارید ، بهتر است از سایت استفاده کنید و داشتن یک وب سایت می تواند مشکلات را کم کرده و تمامی محصولات شما را یک جا و به همراه عکس های مختلف از ان ها ، متن و توضیحات ان ها ، کاتالوگ و غیره نمایش دهد.سوالی دارید؟! فرم مشاوره را پر کنید.

فرم مشاوره

خواسته های شما قابل پیاده سازیست فرم مشاوره را پرکنید

فرم مشاوره

کسب در امد از وب سایت

حالا رسیدیم به مهمترین قسمت. اینکه چطور کسب درآمد کنیم؟ کسب درآمد بی دردسر و بدون زحمت، همیشه یکی از وسوسه انگیزترین پیشنهادها برای انسان بوده. آیا میتوان بدون زحمت به نتیجه رسید؟ پاسخ بله و خیر است! هیچ موفقیتی بدون زحمت امکان پذیر نیست اما شاید آنقدری که ما فکر میکنیم سخت نباشند. راه را ما به شما نشان خواهیم داد.فرم مشاوره پر کنید.

فرم مشاروه

پیش به سوی تجارت الکترونیک

شما هم میتوانید کالاهایی که خودتان قادر به تولیدشان هستید را بفروش برسانید و هم بصورت خرده فروشی (مانند تمام سایتهای فروشگاهی مثل دیجیکالا، آمازون و..) انواع کالاهای مختلف تولید شده دیگران را بفروش برسانید.

نکته: حتی ان دسته از کاربران که محصولی برای فروش ندارند ایده های زیادی برایشان داریم. مثل سایت خبری , گالری , فیلم , موزیک و … فرم مشاوره را پرکنید.

فرم مشاوره

راه را برای پیروزی ما نشان خواهیم داد

فرم مشاوره